PATENT

Marka Nedir?

Günümüzde kuruluşların gücü sahip oldukları maddi varlıklardan çok markalarının değeriyle ölçülmektedir. Gerek prestij gerek maddi getirisi yüksek markaların korunması, korunması için de öncelikle sahibi adına tesciledilmesi,art niyetli ve kötü niyetli girişimlerin önlenmesi gerekir.

 
Geleneksel ticaret modellerinin dışında e-ticaret siteleri için de site isimlerinin marka tescili ile korunması önemlidir. Çünkü kötü niyetli kişiler e-ticaret sitenizin ismini farklı domainler ile alarak size karşı kullanabilirler. Ayrıca site isminiz için kendi adlarına marka tescil başvurusunda da bulunabilir, size dava açıp tazminat dahi talep edebilirler. Tüm bu risklerin önüne geçebilmek için e-ticaret sitenizin ismini marka tesciliyle korumalısınız.

Mega Patent, Marka Tescili başta olmak üzere, sizi dünya çapındaki tehlikelerden koruyacak tüm süreçlerde işlemlerinizde yanınızdadır. Başvuru işlemlerinden hukuki süreç yönetimine, marka araştırma ve analizlerinden markaların ticari değere dönüştürülmesine kadar geçen her aşamada markalarınızın takip ve korunmasında size tam bir hizmet zenginliği sunmaktadır.

Mega Patent, ulusal ve uluslararası arenada titizlikle gerçekleştirdiği tescil başvurularıyla, bugün sektörde en düşük ret oranına sahip firmadır.


YazdırBilgi Bankası