KURUMSAL

MEGA PATENT & YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Firmamız Hacı Ali Bey Mahallesi Sakarya 1 Caddesi Gürdal Abacı Plaza No: 50 kat:5 Daire: 15 Tepebaşı / Eskişehir  adresinde ikamet etmektedir. Mega Patent Marka  Endüstri Hizmetleri Danışmanlığı ve Eğitim İnş. Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2001 yılında  kuruldu. İki ortaktır.( Soner ÇAM ve Çiğdem GÜVEN ÇAM)  Toplam on iki  personel’ dir.  

Şirketimizin merkezi Eskişehir’dir. Kuruluşumuzun portföyünde 10.000 in üzerinde müşteri bulunmaktadır.Mega Patet&Yönetim danışmanlığının tescilli üç adet markasıyla  EKM ( Eğitim Kalite Merkezi), TÜRKBEL ( Belgelendirme Hizmetleri) ve  Avrupa Birliği Projeleri uygulayıcısı şirketi Belçika/Brüksel’de faaliyet göstermektedir.

 
Şirketin kurucusu Soner ÇAM , İşletme ve Sosyal Bilimler  mezunudur. Halen Eskişehir ilinde ikamet etmektedir Soner ÇAM’ ın kariyeri ISO 9001,ISO 14001, ISO 22000, ISO 45001 Başdenetçi, NLP Trainer’dir.

Şirketin ortağı Çiğdem GÜVEN ÇAM, Teknik Öğretmen olup, Resmi Marka ve Patent vekili, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 45001 Başdenetçi,  ( A) sınıfı İş Güvenliği Uzmanı  NLP Trainer’dir.
 
Türk Patent Enstitüsü’nün ( marka , endüstriyel tasarım, patent, faydalı model tescil işlemleri ) konusunda yetkili vekilidir. 
Şirketimizin iştigal konuları; MARKA TESCİLİ, ENDÜSTRİYEL TASARIM TESCİLİ, PATENT, FAYDALI MODEL TESCİL İŞLEMLERİ, BARKOD, TSE BELGELERİ, SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ YETERLİLİK BELGESİ, GARANTİ BELGESİ, ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 13485 TIBBİ MEDİKAL KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ, HACCP, ISO 45001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ, CE MARKALAMA, EAC  vb. her türlü endüstri hizmetleri ile ilgili konularda özel kuruluşlara ve resmi kuruluşlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Kuruluşumuzun vizyonu resmi ve özel kurum ve kuruluşların her türlü endüstri hizmetleri ile ilgili konularda eğitim ve danışmalık hizmetlerini vererek, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konularında haksız rekabeti önleyerek, Ülkemizden uluslararası marka çıkarmak, tasarım geliştirenlere ve mucitlere yardımcı olmak, Ülkemizin diğer gelişmiş Ülkeler ile rekabet edebilmesi için HACCP, Kalite Yönetim Sistemi ( Toplam Kalite Yönetimi ) ve  CE işareti gibi belgeleri gerektiren ihracata yönelik imalat sektörlerine eğitim ve danışmanlık vererek ülkemize katma değer yaratmaktır.
 

Bu sorumluluğun yükümlülükleri hakkında kuruluş yönetimi tarafından yazılı olarak hazırlanan ve herkese duyurulan işçi sağlığı ve iş güvenliği plan ve programı her bölümün yöneticisi tarafından harfi harfine uygulanacaktır.

Bütün işlemler “Önce İş Güvenliği Gelir” ve “Hiçbir Şey İnsan YaşamındanDaha Önemli Değildir”  ilkeleri üzerine yapılacaktır.
 
 
İLKELERİMİZ
    Girişimci – Müteşebbis davranırız.
Yaratıcıyız ve yeni fikirlere açığız.
Yetenekli ve vizyon sahibiyiz.
Mevcut durumu her zaman sorgularız  ve harekete geçeriz.
    Yarattığımız yeniliklerle müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sunarız.
    Daha ileri gitmek için hevesliyiz.
Disiplinliyiz, hızlı ve kararlı hareket ederiz.
Her zaman gelişime açığız ve kusursuz kalite için çabalarız.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve karşılaştıkları zorlukları tam olarak anlarız.
Sistemli olarak kişisel becerilerimizi geliştirir, bu şekilde potansiyelimizi artırırız.
Etkin, akılcı ve hızlı bir şekilde hareket ederiz.
Gelecekte rekabetçi kalabilmek için değişimi kucaklarız.
Yasalara uyarız.
Sağlık ve güvenliği geliştiririz.
İşimizi dürüst ve şeffaf şekilde yürütürüz.
Taahhütlerimize bağlı kalırız.    Çevrenin korunması için çabalarız.
İyi bir kurumsal vatandaş olmayı taahhüt ederiz.
En iyi sonuçları almak için tüm kapasitemiz ve gücümüzle çalışırız.
   “Profesyonellerle çalışmak işinizi kolaylaştırır.”